STARIGRAD Paklenica - KWATERY W CHORWACJI

  • Paklenica apartamenty nad morzem - ChorwacjaApartamenty położone są prawie nad samym morzem, zaledwie 30 m od plaży. Dom wybudowano w 2012 roku. Jest bardzo dobrze wyposażony, klimatyzacja i internet są gratis.
  • Seline apartamenty nad morzem - ChorwacjaDuży, rozłożysty dom, otoczony zielenią, pięknie położonyok ok. 30 m od morza, z ogromnym podwórzem. Dysponuje 12 apartamentami mogącymi pomieścić ponad 40 osób.
  • Apartamenty w Paklenicy polożone są nad samym morzem - ChorwacjaNowy dom, położony nad samym morzem (ok. 20 m). Apartamenty są klimatyzowane, nowoczesne, jasne, bardzo dobrze wyposażone i urządzone. Internet i klimatyzacja w cenie.
  • Starigrad - prywatne noclegi w urokliwym domu z kamieniaUrokliwy domek z kamienia w spokojnej okolicy, ok. 150 m od morza. W domu znajdują się 3 klimatyzowane apartamenty które mogą pomieścić 11 osób. Miejsca parkingowe znajdują się na posesji.
  • Starigrad - apartamenty nad samym morzem w ChorwacjiDom znajduje się nad samym morzem. Właściciel udostępnia dwa apartamenty dwupoziomowe dla 5 osób. Z okien rozpościera się przepiękny, niczym niezakłócony widok na morze.
  • Paklenica prywatne kwatery w spokojnej okolicyDom położony jest ok. 150 m od morza, w spokojnej okolicy. W domu znajdują się cztery klimatyzowane apartamenty dwupokojowe przeznaczone dla rodzin z dwójką dzieci bądź dla trzech osób dorosłych.

Starigrad Paklenica

Starigrad Paklenica powstało jeszcze w czasach antycznych i leży w samym sercu Dalmacji. Miasto otaczają liczne malownicze plaże, zatoki i niosące świeże powietrze góry. Unikalna flora, fauna oraz budowa geologiczna tego obszaru przyciągają również wielu wielbicieli wysokogórskiej wspinaczki i miłośników malowniczych krajobrazów. Miłośnicy przyrody mogą podziwiać tu liczne jaskinie bogate w stalaktyty i stalagmity.

W pobliżu miasta natomiast położony jest Narodowy Park Paklenica, w którym znajdują się dwa wielkie wąwozy o długości 10 km i głębokości 400 m. To prawdziwy raj dla wspinaczy. Zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od miasta położony jest kolejny Park Narodowy Krka ze znanymi na całym świecie wodospadami oraz Park Kornati czyli Park tysiąca wysp znanych z wcinających się stromo w morze skał.

STARIGRAD WEBCAM - widok na żywo z Chorwacji

STARIGRAD WEBCAM - aktualny widok na żywo z Chorwacji